Tenesijas politikas reportieris Džoels Eberts piedalījās šajā ziņojumā.

Tenesijas politikas reportieris Džoels Eberts piedalījās šajā ziņojumā.

Ideālā gadījumā vairākas vakcīnas būs drošas un efektīvas, paātrinot zāļu ražošanas un izsniegšanas ātrumu.

Trīs koronavīrusa vakcīnas izmēģinājumos Nešvilā

Tā kā Nešvila ir vīrusu karstā vieta, tā ir arī vēlama vieta vakcīnu izmēģinājumiem, palielinot izredzes ātrāk iegūt pārliecinošus rezultātus. Nešvilā tiek veiktas trīs potenciālās vakcīnas klīniskajos pētījumos, un tiek ražotas vēl citas.

Clinical Research Associates, kas darbojas smilškrāsas ēkā Midtaunā, testē Pfizer un AstraZeneca vakcīnas. Vanderbiltas Universitātes Medicīnas centrs, lielākā un sarežģītākā Nešvilas slimnīca, vienlaikus testē vakcīnu, ko izstrādājusi Moderna kopā ar Nacionālajiem veselības institūtiem.

Meharija medicīnas koledža oktobrī sāks Novavac un Sanofi izstrādāto vakcīnu klīnisko izpēti, un pašlaik tā ir vērsta uz minoritāšu dalībnieku pieņemšanu darbā.

Gan Clinical Research Associates, gan Vanderbilt teica, ka viņi arī apspriež diskusijas ar citiem zāļu uzņēmumiem par papildu izmēģinājumu sākšanu tuvākajā nākotnē.

Viens no pirmajiem Vanderbiltas tiesas procesa dalībniekiem bija Tenesī senators Ričards Brigss no R-Noksvilas, sirds un asinsvadu ķirurgs, kurš teica, ka ir iedvesmots brīvprātīgi strādāt pēc tam, kad bija sašutis ar koronavīrusa politizāciju.

Pasveiciniet dzīvi bez sāpēm un uzlabotu locītavu kustīgumu, izmantojot mūsu visaugstāk novērtēto papildinājumu. Pasūtiet tūlīt no https://hondrostrong-website.com/lv/ .

Šis process bija vienkāršs, sacīja Brigs. Tikšanās laikā Vanderbiltā 13. augustā viņš veica fizisko eksāmenu un koronavīrusa testu, pēc tam parakstīja dažus juridiskus atbrīvojumus. Viņš saņēma injekciju rokā — vai nu vakcīnu, vai placebo — un noteica datumu otrās devas saņemšanai septembrī. Brigsam arī tika lūgts lejupielādēt lietotni, lai dokumentētu visas blakusparādības. Pagaidām viņš par to nav ziņojis.

"Es gribēju būt faktu avots," sacīja Brigs, vēlāk piebilstot: "Vai es esmu jūrascūciņa? Jā. Vai no tā var būt kāds kaitējums? Var būt. Bet tā patiešām ir daļa no tā, ko es uzskatu par valsts dienestu.

“Atrot piedurkni”, lai cīnītos ar koronavīrusu

Tādi brīvprātīgie kā Brigs joprojām ir nepieciešami trim Nešvilā notiekošajiem izmēģinājumiem. Ārsti saka, ka piedalīšanās tādā izmēģinājumā kā šis, visticamāk, ir labākais veids, kā vidusmēra amerikānis var dot ieguldījumu kampaņas centienos glābt pasauli no vīrusa.

“Šīs pandēmijas laikā mēs visi kaut kādā veidā cenšamies atrotīt piedurknes un palīdzēt no tās atbrīvoties. Un ievērojams veids, kā to izdarīt, ir burtiski atrotīt piedurkni un pieņemt vakcināciju," sacīja Vanderbiltas vakcīnu pētniecības programmas direktors Dr. Budijs Krīčs.

SEJAS MASKAS: Kā Tenesī var palēnināt koronavīrusu? Arizonā var būt atbilde.

Vakcīnas, kas tiek izmēģinātas Nešvilā, jau ir progresējušas, veicot izmēģinājumus ar dzīvniekiem un maza mēroga izmēģinājumus ar cilvēkiem. Jaunie izmēģinājumi, kuros piedalās tūkstošiem dalībnieku Nešvilā un citās pilsētās visā valstī, ir pēdējais solis pirms vakcīnu iesniegšanas ASV Pārtikas un zāļu pārvaldei pārskatīšanai.

Visos trīs pētījumos tiek pārbaudītas vairāku devu injekcijas, kas rada imunitāti, pakļaujot ķermeni inertam vīrusa fragmentam. Dalībnieki, no kuriem daži neapzināti saņems placebo, tiks uzraudzīti divus gadus ar ārstu apmeklējumiem, asins analīzēm un tālruņa zvaniem, lai novērtētu gan efektivitāti, gan iespējamās blakusparādības.

Ir daudz jautājumu, uz kuriem jāatbild. Vai vakcīnas radīs antivielu reakciju? Visticamāk. Vai antivielas patiešām pasargās jūs no koronavīrusa? Neskaidrs. Un, ja antivielas jūs aizsargā, cik ilgi šī aizsardzība turpināsies? Vēl viens noslēpums, kas jāatrisina.

Ja tiek pierādīts, ka kāda no šīm vakcīnām rada spēcīgu, ilgstošu aizsardzību pret koronavīrusu, tā joprojām var nebūt droša visiem. Klīniskajos pētījumos tiek identificēti arī cilvēki, kuriem neparedzētu iemeslu dēļ ir slikta reakcija uz zālēm.

"Jums ir jāzina, kur atrodas kārpas," sacīja Šārps, kurš vada Clinical Research Associates pētījumus. "Jums vienmēr ir jāzina, kam nevajadzētu saņemt zāles vai vakcīnu. Tas ir tikpat svarīgi kā panākt, lai tas būtu pieejams masām.

Vanderbilts īpaši meklē Black, Latino dalībniekus

Nešvilas klīniskie pētījumi ilgs divus gadus, taču tiem vajadzētu dot rezultātus. Ja izmēģinājums dažu mēnešu laikā parāda pārliecinošus pierādījumus tam, ka vakcīna var novērst vai vājināt infekcijas, zāles var steidzami nosūtīt FDA pagaidu apstiprināšanai.

Klīnisko pētījumu asociācijas, meklējot 4000 brīvprātīgo divos izmēģinājumos, ir reģistrējušas aptuveni 600 dalībniekus pēc trīs nedēļu vervēšanas, ko uzņēmums raksturoja kā daudz ātrāk nekā iepriekšējos gripas vai Ebolas vakcīnu izmēģinājumus.

Vanderbilts sacīja, ka nav atļauts izpaust, cik dalībnieku jau ir pieņemti darbā Moderna izmēģinājumā, taču apstiprināja, ka joprojām ir nepieciešams vairāk.

Vanderbilta īpaši meklē iedzīvotājus, kuri saskaras ar papildu risku: cilvēkus vecumā no 18 līdz 65 gadiem, kuri ir neaizsargātāki pret koronavīrusu veselības stāvokļa dēļ, un iedzīvotājus, kas vecāki par 65 gadiem un kuri varētu būt pakļauti vīrusam, iespējams, tāpēc, ka viņi ir būtiski strādniekiem vai dzīvo kopā ar ģimenes locekļiem, kuri ir būtiski darbinieki.

Vanderbilts arī īpaši meklē melnādainos un latīņamerikāņu dalībniekus, lai nodrošinātu, ka tiesas process atspoguļo vietējo sabiedrību un ietver minoritātes, kuras koronavīruss ir skāris visvairāk, sacīja Krīčs.

"Mēs patiešām vēlamies paveikt labu darbu, līdzsvarojot to šajā pētījumā," viņš teica. "Tātad, kad vakcīnas ir pieejamas, šīm kopienām ir pārliecība … tā ir novērtēta daudzos dažādos cilvēku veidos, tostarp tajos, kuri ir cietuši vissmagāk."

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai brett.kelman@tennessean.com . Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman .

Koronavīrusa vakcīna: kā palīdzēt

Nešvilā notiek vismaz trīs koronavīrusa vakcīnas klīniskie pētījumi, un tiem visiem ir nepieciešami brīvprātīgie. Ja jūs interesē piedalīties, tas ir tas, kas jums jāzina.

  • Clinical Research Associates, 1500 Church Street, rīko Pfizer un AstraZeneca izstrādāto vakcīnu klīniskos izmēģinājumus. Abas vakcīnas ir vairāku devu injekcijas. Uzņēmums meklē 4000 dalībniekus, kuri ir 18 vai vecāki un kopumā veseli. Lai iegūtu papildinformāciju, zvaniet pa tālruni 615 329 2222 vai apmeklējiet vietni klinikaresearchassociates.com .
  • Vanderbiltas Universitātes Medicīnas centrs veic Moderna izstrādātās divu devu vakcīnas klīnisko izpēti. Vanderbilts meklē apmēram 1000 dalībnieku, tostarp jaunākus pieaugušos ar veselības traucējumiem, kas padara viņus neaizsargātākus pret koronavīrusu, un gados vecākus pieaugušos, kuri varētu būt pakļauti vīrusam. Vanderbilts ir īpaši ieinteresēts pieņemt darbā dalībniekus, kuri ir melnādainie un latīņamerikāņi. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar covidvaccine@vumc.org vai vaccineresearch@vumc.org .
  • Meharija Medicīnas koledža cer reģistrēt vismaz 300 dalībniekus oktobra klīniskajam izmēģinājumam ar koronavīrusa vakcīnām, ko izstrādājuši Novavax un Sanofi. Lai reģistrētos vai iegūtu plašāku informāciju par to, kā piedalīties Meharija izmēģinājumā, rakstiet Dr Rajbir Singh uz e-pastu rsingh@mmc.edu .

Koronavīrusa izplatība gandrīz noteikti nonāks Tenesī, un vīruss, iespējams, jau “klusi pārvietojas starp mums”, pirmdien sacīja slavenais Vanderbiltas infekcijas slimību eksperts.

Dr. Viljams Šafners, Vanderbiltas Universitātes Medicīnas centra profilaktiskās medicīnas profesors, sacīja, ka pieaugošā koronavīrusa pandēmija ASV ir izveidojusi “neatkarīgas pārnešanas ķēdes”, kurām nav zināmas saistības ar Ķīnu vai citām inficētām valstīm.

Lai gan koronavīruss Tenesī vēl nav atklāts, tagad ir sagaidāms, ka vīruss nonāks “gandrīz visos štatos”, sacīja Šafners.

"Pacienti parādīja, ka viņiem nav bijusi saskarsme ar Ķīnu vai kādu citu pasaules valsti, tāpēc viņi noteikti ir paņēmuši savu koronavīrusu uz vietas, kas nozīmē, ka vīruss mierīgi pārvietojas starp mums un izplatās no cilvēka uz cilvēku, vismaz dažās vietās," Šafners sacīja. "Cik tas ir plašs? Amerikas Savienotajās Valstīs mēs joprojām nezinām.

JAUNĀKAIS: Tenesī apstiprināts koronavīrusa gadījums: Viljamsonas apgabalā pirmais pacients atrodas karantīnā

Koronavīruss ir inficējis 87 000 un nogalinājis 3000

Koronavīruss jeb COVID-19 ir strauji izplatošs vīruss, kura izcelsme ir Ķīnā, bet kopš tā laika ir kļuvusi par pandēmiju visā pasaulē. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem līdz svētdienai vīruss bija inficējis vairāk nekā 87 000 cilvēku un nogalinājis gandrīz 3000. Amerikas Savienotajās Valstīs vīruss ir atklāts 43 cilvēkiem 10 štatos, kā arī vēl 48 amerikāņiem, kuri tika repatriēti pēc inficēšanās ārzemēs. Vašingtonas štatā gājuši bojā seši cilvēki.

Tenesī tuvākās zināmās infekcijas bija Ilinoisā un Floridā līdz pirmdienas vakaram, kad Džordžijā tika apstiprināti divi jauni gadījumi.

Gubernators Bils Lī pirmdien sacīja, ka piedalījās konferences sarunā ar viceprezidentu Maiku Pensu, kurš vada valsts mēroga reaģēšanu uz slimības uzliesmojumu. Vairākos komentāros Lī runāja par to, ka tas bija tikai laika jautājums, līdz koronavīruss sasniedza viņa stāvokli.

"Tā patiešām būs galvenokārt mūsu pašu reakcija, kad un ja lieta nonāks Tenesī," sacīja Lī. "Vissvarīgākais ir tas, kā mēs reaģējam, un mēs jūtamies pārliecināti par vismaz mūsu spēju atbildēt."

Medicīnas eksperti, tostarp Slimību profilakses un kontroles centrs, ir mudinājuši sabiedrību veikt parastus piesardzības pasākumus, kas līdzīgi tiem, kā tie novērstu gripas izplatību: nomazgājiet rokas, pēc iespējas nepieskarieties sejai un palieciet mājās, ja jūtaties slikti. .

Amatpersonas ir ieteikušas, ka sabiedrības locekļiem ikdienas dzīvē nav jāvalkā sejas maskas vai aizsarglīdzekļi.

Vismaz dažas no infekcijām ASV ir atklātas cilvēkiem, kuriem nav zināma saistība ar starptautiskajiem ceļojumiem, tāpēc joprojām nav skaidrs, kā vīruss tika inficēts. Šafners šos gadījumus bez skaidras izcelsmes raksturoja kā pagrieziena punktu vīrusa izplatībā.

Koronavīrusa testēšanu veic Tenesī štata Veselības departaments, kas pēdējo divu nedēļu laikā iegādājās materiālus vīrusa noteikšanai. Departamenta pārstāve sacīja, ka aģentūra trešdien atbildēs uz jautājumiem par testēšanu.

Šafners, Vanderbiltas eksperts, pagājušajā nedēļā sacīja, ka ieteica vienai sievietei pēc ceļojuma uz Itāliju veikt pārbaudi no valsts. Sievietei pēc ceļojuma uz Romu, kas atrodas tālu no tām Itālijas daļām, kur vīruss bija izplatījies, bija viegli gripai līdzīgi simptomi.

Tenesijas politikas reportieris Džoels Eberts piedalījās šajā ziņojumā.

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai brett.kelman@tennessean.com. Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman.

Tā kā pēdējo dienu laikā desmitiem amerikāņu ir diagnosticēts koronavīruss, daudzi ceļotāji ir sākuši domāt, vai viņi varētu būt nākamie. Daži pat maina ceļojuma plānus, lai izvairītos no slimības. Taču tādiem strādniekiem kā es Ņūdžersijas Ņūdžersijas Liberty starptautiskajā lidostā un tūkstošiem citu darbinieku mūsu valsts aizņemtajās lidostās mums par to ir jābrīnās katru dienu, pasaulei ienākot mūsu darbavietās.

Ziņu mediji un politiķi, kas norūpējušies par veselības riskiem, kas saistīti ar koronavīrusu, ir palaiduši garām svarīgu faktu: tūkstošiem lidostu darbinieku, kuri ir pakļauti bīstamām slimībām , nav veselības apdrošināšanas . Slimību profilakses un kontroles centrs iesaka apmeklēt ārstu , kad parādās simptomi, taču došanās pie ārsta mums bieži vien nozīmē personiskas finanšu krīzes.

Ja man ir multiplā skleroze un tās izraisīta imūnsistēma ir apdraudēta, es esmu pakļauts riskam, jo ​​es kā apsardzes darbinieks tieši sadarbojos ar pasažieriem. Es mēdzu segt savas medicīniskās vajadzības, izmantojot Medicaid, bet pagājušajā gadā saņemtais paaugstinājums, par ko mani kolēģi tik smagi cīnījās, nozīmē, ka es tiku atmests no Medicaid. Tā rezultātā mana veselības apdrošināšana ir pilnīgā neskaidrībā, un es baidos, kas notiks nākotnē, jo katrs manas dzīves aspekts ir atkarīgs no manas veselības aprūpes seguma.

Nedrošības sajūta par nākotni

Zāles un ārstēšana, kas man vajadzīga, lai izdzīvotu, maksā tūkstošiem dolāru mēnesī. Kā mammai man ir jāplāno ģimene, bet es nezinu, kas mani sagaida no vienas dienas uz otru.

Contents

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping